Promowali "zawód" policjanta na Targach Pracy - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Promowali "zawód" policjanta na Targach Pracy

Data publikacji 18.04.2018

Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie wzięli udział w Powiatowych Targach Pracy. Osoby zainteresowane wstąpieniem do Policji otrzymały wszelkie informacje na temat koniecznych do spełnienia warunków oraz na temat postępowania kwalifikacyjnego do pracy w Policji.

 

We wtorek, 17 kwietnia br. w auli I Liceum Ogólnokształcącego odbyły się Powiatowe Targi Pracy. Wśród innych pracodawców, przedsiębiorców, a także innych służb swoje stoisko informacyjne przygotowali policjanci z gnieźnieńskiej komendy. Cieszyło się ono dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających targi.

Policjanci i specjalistka z Zespołu Kadr odpowiadali na szereg pytań oraz rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów do służby. Zainteresowani służbą w Policji otrzymali informację dotyczące wymagań, jakie należy spełnić oraz zostali poinformowani o procedurze kwalifikacyjnej, aby móc podjąć służbę w szeregach największej formacji mundurowej w kraju.

Komendant Główny Policji określił na rok 2018 dla garnizonu wielkopolskiego następujące terminy i limity przyjęć do służby w Policji.


Planowane limity przyjęć do służby w terminach:
• 2 lipca 2018 r. – 32 osoby,
• 24 września 2018 r. – 60 osób,
• 27 grudnia 2018 r. – 92 osoby.