Aktualności

ŻYCZENIA Z OKAZJI PRACOWNIKA SŁUŻBY CYWILNEJ

Data publikacji 10.11.2022

W najbliższy piątek, w Dniu Narodowego Święta Niepodległości, będziemy obchodzić również Dzień Pracownika Służby Cywilnej. Z tej okazji kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie już dzisiaj spotkało się z pracownikami tego korpusu, dziękując im za codzienny trud ciężkiej pracy.

 

11 listopada, obok Święta Niepodległości obchodzimy również Święto Służby Cywilnej. W tym roku jest ono szczególne, ponieważ przypada 100. rocznica uchwalenia ustawy o Państwowej Służbie Cywilnej.

Z tej okazji Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Przemysław Kozanecki i jego zastępcy – kom. Mariusz Masłowski i mł. isnp. Robert Recki spotkali się dzisiaj z pracownikami służby cywilnej zatrudnionymi w naszej komendzie.

Komendanci podziękowali obecnym za trud, wysiłek, profesjonalizm i zaangażowanie i jakie wkładają w wykonywanie swoich codziennych obowiązków oraz podkreślili, jak ważna jest praca służby cywilnej, bez której żadna jednostka policji nie mógaby w pełni funkcjonować. Na zakończenie życzyli wszystkim satysfakcji oraz wielu sukcesów zawodowych i osobistych.

 

  • kilkadziesiąt osób - głownie kobiety, pozuje do zdjęcia z trzema policjantami w mundurach galowych
Powrót na górę strony