Debata społeczna w Kłecku - podsumowanie - 2013 - KPP Gniezno

Debata społeczna w Kłecku - podsumowanie

Przykładowy obraz28 listopada br. w Kłecku odbyła się debata społeczna. Wszyscy zainteresowani mieszkańcy gminy mogli wspólnie z policją oraz przedstawicielem władz samorządowych rozmawiać o bezpieczeństwie.

 

 

W spotkaniu udział wzięli Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Artur Sobolewski, I zastępca Komendanta podinsp. Przemysław Kozanecki , Komendant Komisariatu Policji w Kłecku asp. sztab. Andrzej Marczak, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Kłecko January Giżycki, zastępca Naczelnika Wydziału Ruch Drogowego st. asp. Rafał Chełmikowski oraz oficer prasowy asp. Anna Osińska.  

Na spotkanie przybyli mieszkańcy Kłecka i gminy. Szef policjantów z Kłecka Andrzej Marczak przedstawił stan bezpieczeństwa i wyniki pracy komisariatu za 2012 i 2013 rok.

Podczas debaty zwrócono uwagę przede wszystkim na problemy związane z ruchem drogowym, spalanie w piecach przez mieszkańców niedozwolonych materiałów, kradzieży na cmentarzach i działkach, nieodpowiednio zachowującą się młodzież. Poruszane były również tematy dotyczące spraw osobistych uczestników.

Komendant Powiatowy poruszył temat obsady etatowej komisariatu policji w Kłecku. Czynione są starania, by ilość ta (obecnie 18 funkcjonariuszy) uległa zwiększeniu.


Podczas spotkania nie brakowało pochwał dotyczących dobrej współpracy miejscowej policji z samorządem i mieszkańcami.

 

 

Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz
 
 Przykładowy obraz