IV Rajd Rowerowy już za nami - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

IV Rajd Rowerowy już za nami

Data publikacji 05.10.2020

Policjanci i pracownicy cywilni z gnieźnieńskiej komendy wzięli udział w IV rowerowym rajdzie udając się do malowniczego miejsca Borzątew nad Jeziorem Kłeckim. Podczas przejazdu podziwiali malownicze zakątki dwóch gmin: Gniezna i Mieleszyna. Dodatkowe korzyści, to wspólnie spędzony czas ludzi z pasją do sportu i aktywności fizycznej.

 

IV Rajd Rowerowy funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie rozpoczął się słoneczny, ciepły poranek w dniu 3 października 2020r.

Uczestników na starcie powitał Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Przemysław Kozanecki, który życzył uczestnikom powodzenia i wytrwałości na trasie rajdu.

W ciągu całej 25 kilometrowej trasy rowerzystom towarzyszyło piękne słońce i dość mocny wiatr. Wszyscy szczęśliwie dotarli do mety

Na przywitanie uczestników przygotowano słodkie łakocie. Następnie można było odpocząć na leżakach lub spacerując nad jeziorem. Po spacerze wszyscy zasiedli do smacznego posiłku przygotowanego przez tamtejszych gospodarzy obiektu. Podczas pobytu panowała przyjazna i wesoła atmosfera, mimo to, że uczestników czekała podróż powrotna pod wiatr. Na przyszły rok zaplanowano już kolejny wyjazd. Podczas całego wyjazdu zachowane były zasady bezpieczeństwa.

 

  • kilka osób na placu na rowerach
  • kilka osób na placu na rowerach
  • kilka osób na placu na rowerach
  • cztery osoby na plaży
  • kilka osób na leżakach
  • zdjęcie grupowe