Dzielnicowy realizuje zadanie priorytetowe - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Dzielnicowy realizuje zadanie priorytetowe

Data publikacji 04.09.2019

Dzielnicowy rejonu II Komisariatu Policji w Czerniejewie informuje o wdrożeniu "Planu Działania Priorytetowego" przy ulicy Kościuszki w Żydowie.

 

Dzielnicowi prowadzą działania w ramach opracowanych półrocznych Planów Działań Priorytetowych dla swoich rejonów służbowych. Jest to narzędzie, które ma uspołecznić zadania realizowane przez dzielnicowych i zwiększyć skuteczność współdziałania dzielnicowego z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie. Określone zadania wynikają z oczekiwań społecznych uzyskanych podczas spotkań, konsultacji, debat ze społeczeństwem oraz z bieżącej analizy zagrożeń.

Mł. asp. Cyprian Olszewski - dzielnicowy rejonu II Komisariatu Policji w Czerniejewie informuje o wdrożeniu Planu Działania Priorytetowego przy ul. Kościuszki w Żydowie. Na terenie boiska sportowego oraz placu zabaw grupuje się młodzież, spożywa alkohol, zaśmieca pobliski teren. W trakcie przeprowadzanych licznych spotkań, (ZSP Żydowo, Przedszkole, rada rodziców, spotkania sołeckie, sala przy remizie), podczas codziennych wykonywany obowiązków służbowych, mieszkańcy Żydowa, wielokrotnie poruszali powyższy problem.