Aktualności

Komendant podsumował w Radiu Gniezno miniony rok. Statystyki napawają optymizmem

Data publikacji 08.02.2019

Jaki dla gnieźnieńskich policjantów był 2018 rok? Na te i inne pytania podczas obecności w Radiu Gniezno odpowiadał szef gnieźnieńskich policjantów mł. insp. Przemysław Kozanecki. Jednocześnie podczas wywiadu komendant przekazał informacje o stanie kadrowym, o tym kto może wstąpić do służby i jak wygląda proces rekrutacji do Policji.

 

W minioną środę Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie mł. insp. Przemysław Kozanecki był gościem radia Gniezno. Głównym tematem rozmowy z prowadzącą spotkanie, Panią redaktor Beatą Krzyśką był temat bezpieczeństwa mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego w 2018 roku. Były pytania ogólne związane z przestępczością kryminalną ale i bardziej szczegółowe jak kradzieże samochodów, przestępczość internetowa, czy porady prewencyjne dla seniorów – jak nie stać się ofiarą przestępców działających metodą na tzw. ""wnuczka'. Poruszony został również bardzo ważny temat bezpieczeństwa, jakim jest bezpieczeństwo na drodze, a w szczególności bezpieczeństwo pieszych. Na koniec Pan komendant przekazał informacje o stanie kadrowym komendy. Zachęcał jednocześnie chętnych do wstąpienia w szeregi Policji.

Wszystkich zainteresowanych kandydatów do pełnienia służby w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie zapraszamy do siedziby jednostki przy ul. Jana Pawła II 2 w Gnieźnie od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 15.00.