Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą

Data publikacji 10.07.2018

W dniu 1 lipca br. asp. Bartosz Radomski dzielnicowy z Komisariatu Policji w Kłecku spotkał się z członkami klubu "Korsarz" w ramach ogólnopolskich działań "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą"

Dzielnicowy asp. Bartosz Radomski podczas spotkania przedstawił zebranym między innymi założenia drugiej edycji ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" został ogłoszony konkurs filmowy. W konkursie mogą wziąść udział zespoły do 3 osób w wieku do 18 lat. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie do 7 września 2018 r., 30-sekundowego spotu filmowego obrazującego bezpieczny sposób zachowania osób przebywających w wodzie lub nad wodą oraz promującego zdrowy i aktywny tryb życia, jak również wypełnionej karty zgłoszenia podpisanej przez opiekuna zespołu na adres:

ul. Puławska 148/150, 02-624 Warszawa

z dopiskiem "Filmowy przeWODNIK".

Roztrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 17 września 2018 r. , jury przyzna nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone podczas ogólnopolskiego finału konkursu. Dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać pod adresem: www.policja.pl/bezpieczenstwo-nad-woda.

Ponadto podczas spotkania uczestnicy otrzymali broszury oraz naklejki z informacjami dotyczącymi bezpiecznego wypoczynku nad wodą.