Policjanci zabezpieczali zlot motocyklistów - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Policjanci zabezpieczali zlot motocyklistów

Data publikacji 09.04.2018

Policjanci ruchu drogowego z Gniezna i Poznania zabezpieczali zlot motocyklistów, który na rozpoczęcie sezonu odbył się w niedzielę w Gnieźnie. Miłośnicy motocykli zebrali się na Rynku, skąd wyruszyli m.in. na paradę ulicami miasta aż do ul. Wrzesińskiej. Podczas przejazdu towarzyszyli im, czuwając nad bezpieczeństwem, policjanci ruchu drogowego pełniący służbę również na motorach. Impreza przebiegła bezpiecznie.

 

Nad bezpieczeństwem podczas zlotu oraz sprawnym i bezpiecznym przebiegiem parady motocykli, czuwali gnieźnieńscy i poznańscy policjanci ruchu drogowego. To właśnie policjanci z drogówki, pełniący służbę na motorach, przez cały czas monitorowali trasę przejazdu, kierując jednocześnie ruchem w newralgicznych miejscach.

Obecność policyjnych motocyklistów była również doskonałą okazją do rozmów z uczestnikami zlotu na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym podczas jazdy na motorze. Dużym zainteresowaniem wśród uczestników imprezy cieszyły się też policyjne motocykle i ich wyposażenie.

Podczas imprezy nie odnotowano żadnych wydarzeń, a także przypadków zakłóceń ładu i porządku publicznego.