Działania priorytetowe dzielnicowych z Trzemeszna - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Działania priorytetowe dzielnicowych z Trzemeszna

Data publikacji 07.02.2018

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Trzemesznie prowadzą działania w oparciu o opracowane plany działań priorytetowych dla swoich rejonów służbowych. Plan działań priorytetowych to nowe narzędzie, które ma poprawić skuteczność współdziałania dzielnicowego z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie. Plany działań priorytetowych i określone w nich zadania opracowywane są i wynikają z informacji uzyskanych m.in. ze spotkań dzielnicowego ze społeczeństwem, czy z bieżącego rozpoznania.

 

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 2

Dzielnicowy, asp. sztab. Sebastian Kwieciński prowadzi działania priorytetowe związane z przestępstwami i wykroczeniami w ruchu drogowym na ul. Wyszyńskiego w Trzemesznie. Realizacji celów służyć będą m.in. nasilone kontrole, częstsze obchody rejonu, współpraca z mieszkańcami.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 3

Dzielnicowy, asp. sztab. Sebastian Kwieciński prowadzi działania priorytetowe związane z przestępstwami i wykroczeniami w ruchu drogowym na terenie miejscowości Niewolno. Realizacji celów służyć będą m.in. nasilone kontrole, częstsze obchody rejonu, współpraca z mieszkańcami.

 

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 4

Dzielnicowy, st. sierż. Karol Kozanecki prowadzi działania priorytetowe związane z problemem kradzieży i włamań do budynków i posesji na terenie działek rekreacyjnych na terenie miejscowości Wymysłowo. Realizacji celów służyć będą m.in. nasilone kontrole, częstsze obchody rejonu, współpraca z mieszkańcami.