Gnieźnieńscy policjanci podsumowali 2017 rok - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Gnieźnieńscy policjanci podsumowali 2017 rok

Data publikacji 05.02.2018

W sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Gnieźnie odbyła się narada roczna podsumowująca osiągnięcia gnieźnieńskich policjantów w 2017 roku. W spotkaniu uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Rafał Pawłowski, Starosta Powiatu Gnieźnieńskiego Pani Beata Tarczyńska, Prezydent Gniezna Pan Tomasz Budasz, przedstawiciele służb i instytucji współpracujących z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie oraz kadra gnieźnieńskiej komendy i jednostek podległych.

 

Na początku Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie mł. insp. Artur Kusz omówił pracę pionu kryminalnego i przestępczości gospodarczej, następnie pion prewencji i ruchu drogowego przedstawił I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie nadkom. Sławomir Sikorski. Natomiast Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie mł. insp. Przemysław Kozanecki zaprezentował sprawy związane m. in. z pionem logistycznym.

Podczas swojego wystąpienia Pan Komendant podziękował za wsparcie i pomoc przedstawicielom wszystkich samorządów oraz instytucji z którymi na co dzień współpracuje gnieźnieńska jednostka. Szef gnieźnieńskich policjantów swoje podziękowania skierował również do wszystkich policjantów oraz pracowników cywilnych za dobrą służbę i pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Rafał Pawłowski w swoim wystąpieniu pozytywnie ocenił pracę gnieźnieńskich policjantów, wskazując jednocześnie na obszary jakie powinny stanowić priorytet w pracy jednostki w 2018 roku. Podziękowania Pan Komendant skierował również do gnieźnieńskich funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych za wkład pracy w 2017 roku.