Wypadek w Myślęcinie - Aktualności - KPP Gniezno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek w Myślęcinie

Data publikacji 02.05.2017

W niedzielę, 30 kwietnia 2017 roku około godziny 16:15 w Myślęcinie koło Gniezna na skrzyżowaniu dróg doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku wypadku jedna osoba w wyniku poniesionych obrażeń zmarła w szpitalu. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierująca samochodem osobowym marki Fiat Cinquecento, 21-letni mieszkanka Łubowa jadąc od strony Strychowa w kierunku Łubowa na skrzyżowaniu dróg zderzyła się z kierującym pojazdem marki Seat Leon jadącym od strony Kiszkowa w kierunku Gniezna. W wyniku zderzenia pojazdy przemieściły się na prawe pobocze, a następnie wywróciły na dach. Do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała przewieziono kierującą fiatem, która podróżowała sama oraz kierującego seatem i trzech pasażerów tego pojazdu. Po badaniach trzy osoby podróżujące seatem został zwolnione do domu.

Pojazdy biorące udział w wypadku zabezpieczono na parkingu depozytowym.

W miejscu zdarzenia na czas 1 godziny wyznaczono objazdy, po czym wprowadzono ruch wahadłowy.

Następnego dnia po wypadku otrzymaliśmy informację, że 21-latka podróżująca fiatem w wyniku odniesionych w wypadku obrażeń zmarła w szpitalu.